The vampire diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

+SLEEP  SLEEP  

Latest topics
» Да броим до 666 666
Тъмните улици EmptyСъб Юни 16, 2012 9:22 am by Caroline Forbes

» Да броим до 1000
Тъмните улици EmptyСъб Юни 16, 2012 9:20 am by Caroline Forbes

» Колко % харесваш този преди теб?
Тъмните улици EmptyСъб Юни 16, 2012 9:18 am by Caroline Forbes

» Кой от последните два подписа Ви харесва?
Тъмните улици EmptyСъб Юни 16, 2012 9:13 am by Caroline Forbes

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния ?
Тъмните улици EmptyСъб Юни 16, 2012 9:12 am by Caroline Forbes

» Момичета срещу момчета
Тъмните улици EmptyСъб Юни 16, 2012 9:10 am by Caroline Forbes

» Michelle Stevens
Тъмните улици EmptyЧет Юни 14, 2012 10:58 am by Michelle Stevens

» Нашите приятели
Тъмните улици EmptyСря Юни 13, 2012 5:14 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Из алеите на парка
Тъмните улици EmptyСря Юни 13, 2012 8:54 am by Катрин Пиърс

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Тъмните улици

3 posters

Go down

Тъмните улици Empty Тъмните улици

Писане by Елена Гилбърт Съб Юни 02, 2012 8:56 am

Тъмните улици 6334099869_fd7afe1050_b_large
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт

Брой мнения : 80
Join date : 01.06.2012

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Caroline Forbes Вто Юни 05, 2012 8:44 pm

Обичах да се разхождам нощно време из улиците.Действаше ме успокояващо.Беше пусто и това предаваше допълнителна красота на града.Някой улици предаваха стряскащ вид,а други бяха изпълнени с красота.Спокойството и тишината предаваха допълнителна красота.Но докато си вървях една жена на външен вид добра ми препречи пътя.
Какво ще искате?
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Брой мнения : 135
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Ребека Вто Юни 05, 2012 9:54 pm

Шантава събота .. първата събота от както бях във Мистик Фолс.Бях на път да откача.Отново имаше сбирка на стари приятели.Всичко ми беше ново.Все пак 90 години бях затворена в ковчег .. хм .. тези дънки бяха много удобни.Жалко че по мое време ги нямаше.Започнах да огладнявам .. погледнах през прохореца.Вече се беше стъмнило.. надявам се да има някоя изтормозена дъшица която да е навън .. '' Време е за вечеря '' прошепнах си тихо ..Излязох от хотела със нахакана походка.. имах цяла вечер пред себе си .. можех да отида къде ли не .. минах покрай няколко бара но не ми се влизаше беше претъпкано със пияници.Тръгнах надолу по една улица и не след дълго засякох едно самотно момиче .. хм .. много си приличахме по външен вид .. от километри усетих миризмата и на вампир ..Не беше трудно да разбера че и тя вампир .. Тръгнах към нея като и препечих пътя.
-Какво ще желаете ?
Това беше въпроса и.Определено се самоконтролираше .. не загъби самообладание.Нямах си и на идея защоя спрах може би защото имах нужда от прителка .. останах сама ... Погледнах я и казах:
-Здравей .. - усмихнах се някак под ъгъл.Погледнах я .. разбираше се че е млад вампир .. беше много бледа ..
Ребека
Ребека

Брой мнения : 41
Join date : 02.06.2012
Age : 30
Местожителство : Mistic Falls

http://dirty-blood-suckers.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Caroline Forbes Сря Юни 06, 2012 3:37 pm

Приличах ме си, но тя беше древна,което означава една от първите вампири.Не знаех на къде се е запътила,но огладнях.
-Здравей.Искаш ли да ловува ме заедно?...Аз съм Керълайн,а ти? Признавам не бях ловувала от 2 седмици.Това си беше рекорд за един млад вампир.Тръгнах бавно напред като леко наблюдавах дали ще ме последва.
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Брой мнения : 135
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Ребека Чет Юни 07, 2012 8:33 am

[b][i]
-Здравей.Искаш ли да ловува ме заедно?...Аз съм Керълайн,а ти?
Очевидно разбра веднага че съм древна .. не че го криех де , но .. няма значение .. тя тръгна напред .. така и така бях излязла за да се нахраня ... не обичах много да деля .. това си беше във характера ми.. но тъй като не познавах никoй .. все пак взаимно можехме да си помогнем .. тя беше нова още не се беше наъчила да се контролира .. а пък аз .. си нямах понятие от този нов свят.Последвах я ..
-Е .. - посочих към една групичка момчета .. - Покажи ми какво можеш ..
Усмихнах се и зачаках, за да видя какво ще направи .. Признавам беше ми любопитно.
Ребека
Ребека

Брой мнения : 41
Join date : 02.06.2012
Age : 30
Местожителство : Mistic Falls

http://dirty-blood-suckers.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Caroline Forbes Чет Юни 07, 2012 9:41 pm

Последваме и по пътя видяхме група момчета.Тя веднага се възползва и ме прати да се пробвам.Усещах от далеч миризмата на кръв,но исках да съм добра затова си поговорихме малко.Не след дълго спечелих доверието им.Това беше от полза и повляках двама с мен и намигнах на Беки да хваща другите двама.С моята ,,вечеря,, се насочихме към една външна тоалетна.Внуших им да влязат вътре и аз след тях.Естествена като жена си поиграх малко с тях.Усетих и разбрах че съм успала да ги възбудя.Не след дълго пресуших единия като бях внушила на другия да е кротък и тих.Позабавлявах се с другия още малко и след това му изпих кръвта.Бях доволна от това което направих и не ме гризеше съвестта.Върнах се на мястото където беше Ребека.Погледнах я,а тя беше доволна.Реших да я питам какъв е повода за нейната радост.
-На какво се радваш?
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Брой мнения : 135
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Ребека Пет Юни 08, 2012 10:26 am

Определено останах доволна .. Въпреки това едва ли скоро щеше да ме настигне по опит .. През цялото време я гледах как ги омайваше .. наистина имаше чар.Когато се върна при мен .. най-вероятно съм изглеждала много щаслива ... защото тя ме попита:
-На какво се радваш ?
Не и отговорих веднага ..Нямах намерение да бързам .. но тя беше направила наистина голяма грешка ..
-Не можах да разбера само защо ги уби ? При това със ясни следи че са убити от вампир ?
Погледнах я добродушно .. спомних си когато станахме вампири .. със братята ми избихме цялото село .. Отърсих се набързо от този спомен ...
-Хайде ела.. искам и аз да намеря нещо ..
Тръгнахме надолу и се натъкнахме на двама тийнеджури които се натискаха на една пейка ..Момчето беше русо .. прехапах долната си устна .. обожавах ги .. те бяха най-вкусни.Реших да и покажа на какво са способни древните .. Тръгнах към тях .. изглежда се смущиха от моето присъствие .. Със няколко думи разкарах момичето .. тръгна си обидено .. е какво пък .. едва ли щеше да ме види отново .. Седнах пред момчето .. Започнах да го целувам .. изглежда нямаше нищо напротив .. само ако знаеше на колко години съм .. Спуснах се към врата му.Оголих зъбките си .. и ги впих здраво .. момчето се изплаши и се опита да избяга ... Погледнха го в очите ... при вида ми цялата ми устна с кръв за малко да започне да пиши .. това ми достави наистина голямо удовощвие .. Обичах да лолувам .. много рядко прилагах въздействие.Оставих му малко репднина и след секунда вече бях пред него .. усмихнах се като видях ужаса в очите му.След няколко минути той изпадна във безсъзнание .. Оставих го на земята като му дадох малко от кръвта си.Скоро се събуди и се опита да избяга .. Колко жалък беше .. Погледнах го в очите :
-Няма да помниш друго освен че си бил тук с приятелката си и сте се скарали и тя си е тръгнала ..
Върнах се при Карълайн все така усмихната извадих една кърпичка от чантата си и избърсах капчиците кръв останали по устните ми.
-Е .. какво ще кажеш .. ?
Ребека
Ребека

Брой мнения : 41
Join date : 02.06.2012
Age : 30
Местожителство : Mistic Falls

http://dirty-blood-suckers.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Caroline Forbes Съб Юни 09, 2012 7:40 pm

Останах впечатлена,но тя беше древна и имаше опит,а аз бях млад и неопитен вампир.Бях се изложила с момчетата,но тя не го прие лошо за мой късмет.Като млад и неопитен вампир имах нужда от учител.Вярно,учител би трябвало да ми е Стефан Салвадоре,но явно плана беше друг.Затова продължих с моята дружка Ребека.Тя се оказа много добър вампир и човек.Беше приятел и учител,научи ме на някой тънкости при ловене,научи ме как да се сдържам,но най-вече ми показа що е приятелство.Както си вървях ме аз ожаднях и влязох ме в един бар.Естествено тя не беше никак доволна,но не и обърнах внимание.Седнах на едно от сепаретата,а тя се датътри едвам-едвам.Тази нейна походка накара всички да я гледат,а някой дори да я събличат с поглед.Това малко ме подразни,затова малко си пооправих деколтето и погледите се въртяха ту към мен,ту към нея.Тя взе да се успокоява и накрая поръча бутилка водка.След 1 час тя се отпусна максимално,а аз свалях наред докато погледа ми не срещна този на бармана.Без да мисля се запътих към него.След много целувки се качихме в една стая.След 2 часа се върнахме в заведението,но то беше празно.
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Брой мнения : 135
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Ребека Съб Юни 09, 2012 10:01 pm

Влязохме в един бар .. бях си малко стеснителна ... по мое време си имаше правила а както гледах тук .. тук всеки прави каквото си поиска .. Повечето се заглеждаха по мен .. може би защото бях нова и никoй не беше виждал.При тази мисъл започнах да се усмихвам .. Поне една част от мене не беше замряла през тези 90 години в ковчег.Започнах да се наливам с уиски.. и до 1 час бях пияна.. Флярутвах със всички .. танцувах и се раздавах на макс.. по едно време видях че Карълайн се натиска с бармана .. добър избор от нейна страна .. следващия път когато се обърнах към тях .. вече ги нямаше .. О ама то ни боли разрешено да се забавляваме .. Хванах си един .. които очевидно празнуваше рожденния си ден .. Избрах го заради сините му очи .. толкова подхождаха на моите кехлибарени .. Изведох го на ъгъла на бара.След известно натискане вече бяхме стигнали до съхществаната част .. оо знаеше как да задоволи една дама .. Бях ортисната до стената,овила крака около кръста му.Впих зъбите си във врата му ... това като че ли му достави пълно удоволствие .Нямаше нужда от кой знае какво въздействие .. само го изпратих като му преправих спомена за някакво друго момиче ...Погледнах телефона си бяха минали 2 часа от както с Карълайн се разделихме .. реших да се върна ако не беше там се прибирах директно вкъщи .. а пък ако беше .. заедно щяхме да се приберем .. Върнах се вътре но беше празно .. поръкачах си едно питие и започнах да си играя с чашата когато я видях цех се връща .. очевидно ощасливена ..
Ребека
Ребека

Брой мнения : 41
Join date : 02.06.2012
Age : 30
Местожителство : Mistic Falls

http://dirty-blood-suckers.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Caroline Forbes Нед Юни 10, 2012 3:21 pm

Влязох в бара с бармана,а Ребека беше доволна и си играеше с чашата.Приближих се към нея с грациозна походка и усмивка да ушите.Наистина забавлението с бармана ми се отрази много успокояващо и добре.Както аз така и той бяхме доволни от случилото се.Седнах до Ребека,поръчах си водка и със страст целунах бармана.Мислех да тръгна с него въпреки че мъничко се надявах на брата на Ребека,а именно на великия,красивия,стройния и секси Клаус.Знаех че това е само мечта,но както са казали хората надеждата последна умира.Продължавах да си мисля за Клаус и в същото време да флиртувам с бармана.Не беше честно,но и не исках и да се самосъжелявам затова живеех за мига.Обърнах се към Беки и я заговорих:
-Как си прекара вечерта?-попитах я и зачаках отговора и.
Caroline Forbes
Caroline Forbes

Брой мнения : 135
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Тъмните улици Empty Re: Тъмните улици

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите