The vampire diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

SLEEP  +SLEEP  

Latest topics
» Да броим до 666 666
Из  алеите  на  парка EmptyСъб Юни 16, 2012 9:22 am by Caroline Forbes

» Да броим до 1000
Из  алеите  на  парка EmptyСъб Юни 16, 2012 9:20 am by Caroline Forbes

» Колко % харесваш този преди теб?
Из  алеите  на  парка EmptyСъб Юни 16, 2012 9:18 am by Caroline Forbes

» Кой от последните два подписа Ви харесва?
Из  алеите  на  парка EmptyСъб Юни 16, 2012 9:13 am by Caroline Forbes

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния ?
Из  алеите  на  парка EmptyСъб Юни 16, 2012 9:12 am by Caroline Forbes

» Момичета срещу момчета
Из  алеите  на  парка EmptyСъб Юни 16, 2012 9:10 am by Caroline Forbes

» Michelle Stevens
Из  алеите  на  парка EmptyЧет Юни 14, 2012 10:58 am by Michelle Stevens

» Нашите приятели
Из  алеите  на  парка EmptyСря Юни 13, 2012 5:14 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Из алеите на парка
Из  алеите  на  парка EmptyСря Юни 13, 2012 8:54 am by Катрин Пиърс

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Из алеите на парка

3 posters

Go down

Из  алеите  на  парка Empty Из алеите на парка

Писане by Katherine Elizabeth Smith Пет Юни 01, 2012 12:10 pm

Из  алеите  на  парка 4840269Q
Katherine Elizabeth Smith
Katherine Elizabeth Smith
Admin

Брой мнения : 114
Join date : 31.05.2012
Age : 27

https://tvd-rpgforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Из  алеите  на  парка Empty Re: Из алеите на парка

Писане by Катрин Пиърс Съб Юни 09, 2012 2:17 pm

Какво за Бога имставаше на всички ?! През последните години където и да ходех винаги ме разкриваха че съм вампир .. е .. нече се опитвах да го крия особено.Цялото население се е вманиачило на тема '' Залавяне и убиване на вампири '' Във коя ли държа не бях .. дори се престраших да се върна във България .. наистина там положението си беше отчайващо .. И естествено когато и там ме разкриха .. се зачудих къде да се преместя сега .. Имах наистина голям избор .. Париж .. Виена .. Бразилия .. но вече ми бяха омрънали .. толкова много пъти съм била там.И тогава както си стягах багажа се сетих .. Мистик Фолс .. подсмихнах се .. какви спомени .. Е.. поне шях да видя някои приятели .. винаги така беше .. когато и да отида все имаше някои вампир или вещица .. или каквото и да било свръхестествено същество.
-----
'' И ето .. отново тук .. '' казах си тихо когато таксито ме остави пред хотела ... никога не съм си правила труда да си купувам къща .. нямаше смисъл .. и без това не се задържах повече от година две...Веднага щом останах сама във стаята ми се проснах на леглото .. 'ъАх .. какво блаженство. '' Бях много изморена но глада не остана на заден план.Изкъпах се набързо.Отворих куфара си както бях по хавлия .. не ми се ровеше за да си избирам дрехи и за това грабнах сивия потник и черните дънки които бяха най-отгоре.За малко щях да изляза и боса .. хайде другия куфар.Тук вече се поразровичках .. ''Ето ги '' след 10 минути търсене намерих любимите ми обувки .. Бяха затворени и черни токове.Изправих си косата .. не ми се игареше да я къдря.Излязох и се зачудих къде да отида.Погледнах картата която ми бяха дали an рецепцията .. явно мислеха че за първи път идвам тук.Загледах се и съзрях думичка близо до хотела ''парк'' Позачудих се .. и си казах .. '' Защо не ? '' Тръгнах да се разхождам .. тогава на една пейка видях човека които най-малко очаквах да видя точно тук по това време .. нима можеше да бъде
-Стефан ?!? - прошепнах тихо.Играше си с телефона.Тръгнах към него изглежда още не ме беше заеблязал .. Попитах го дали може да седна .. Той само кимна като решително не отместваше поглед .. Е изглежда нямах избор освен да го изчакам .. Кръстосах крака и зачаках.В момента когато той се обърна към мен едва здържах смеха си.Наистина беше дооста изненадан.

Катрин Пиърс
Катрин Пиърс

Брой мнения : 93
Join date : 31.05.2012

http://dirty-blood-suckers.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Из  алеите  на  парка Empty Re: Из алеите на парка

Писане by Стефан Салватор Съб Юни 09, 2012 3:00 pm

Не бях излизал вече поне два дни. Дори сам не знаех какво точно искам. Само че ако прекарах още един ден на закрито, може би щях да полудея. Бях насъбрал доста енергия и реших да си направя малка разходчица. Облякох си обикновена тъмно синя тениска и тъмни джинси. Сложих тъмните слънчеви очила и естествено накъде без пръстена ми?
Освен всичко това, не бях разговарял със живо същество от също толкова дълго време и това допълнително влияеше на настроението ми.
Стигнах до парка и въпреки намерението да се разхождам и по - нататък аз седнах на една пейка. Самият парк не беше много претъпкан с хора и беше сравнително спокойно. Чух звука за СМС и усетих вибрацията на телефона от единия си джоб. Прочетох надпис, че трябва да си изпразня малко място, за да мога да прочета и този. Заех се да трия стари съобщения, когато някой се приближи и попита дали може да седне. Кимнах, без да продумам и без да погледна, след което се зачудих защо биха седнали тук, след като имаше много свободни пейки наоколо.
Завъртях изнервено очи, като видях, че смс-а ми е от мобилния оператор. Триене на смси само заради това. Прибрах си телефона обратно в джоба и погледнах към новодошлата личност. Нямаше начин да не позная точно нея, дори да минат хиляди години. Очите ми се отвориха широко от изненада а ченето ми увисна. Изглежда и хареса, да ме хване неподготвен, по лицето и разбрах.
- Катрин?! - опитах се да прозвуча колкото се може по -твърдо
- Какво правиш тук? - попитах
Още пазех красивата и снимка, но не очаквах да я видя скоро тук...
Стефан Салватор
Стефан Салватор

Брой мнения : 50
Join date : 05.06.2012

Върнете се в началото Go down

Из  алеите  на  парка Empty Re: Из алеите на парка

Писане by Катрин Пиърс Съб Юни 09, 2012 9:36 pm

Изненадабото му избражение беше точно за снимка.
-Катрин?- бях забравила гласът му .. толкова нежен-Какво правиш тук?
Добре .. като за начало не ми беше ядосан че го изоставих преди толкова години .. но какво от това.Но големия въпрос беше как да му обясна че след толкова години съм се върнала във Мистик Фолс .. защото съм си спомнила дните .. миговете прекарани с него ?О .. със сигурност нямаше да му кажа .. но той винаги можеше да прочете това което премълчавам във очуюте ми.За момент като че ли наистина го направи ... но веднага извърнах поглед настрани все едно съм видяла някого когото познавам .. сбръших вежди и казах:
-Ами .. вероятно същото каквото и теб .. - усмихнах се ласкаво.Знаех как да го омая .. винаги съм си притежавала този чар ...В момента си нямах и на идея какво да му кажа или да го попитам .. затова просто замълчах и се загледах във очите му.Изобщо не се беше променил .. все същия наивен Стефан във когото бях все така лудо влюбена ... Оставих му малко време да се осъзнае .. съзнавах какъв шок е за него .. все пак до сега ме мислеше за мъртва .. продължавах да се усмихвам като му дадох предимство той да наръши тишината пръв.
Катрин Пиърс
Катрин Пиърс

Брой мнения : 93
Join date : 31.05.2012

http://dirty-blood-suckers.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Из  алеите  на  парка Empty Re: Из алеите на парка

Писане by Стефан Салватор Нед Юни 10, 2012 10:53 am

Отместих поглед от прелъстителната и усмивка. Знаех, колко опасна бе тя. Смесени чувства се преплетоха в мен. Искри от старата любов се разпалиха отново . Но не! Катрин нямаше да ме преплете в мрежите си така лесно. Сега бях по - различен. Няма да си призная, че все още я обичах. Поне не още. в момента и бях малко сърдит, защото се появяваше просто така. След толкова много години. Аз преживях толкова много. Така страдах без нея. Но това беше Катрин. Непредсказуемата Катрин. Тя не би се впечатлила от жалките ми и банални любовни приказчици, затова си ги спестих. Остави ме аз да проговоря. Продължавах да гледам навсякъде но не и в лицето и. Смръщих вежди и казах:
- Толкова време мислех че си мъртва - казах и прочистих гърло
- Защо не ми каза? Не ми се обади, или просто не ми даде знак?
Стефан Салватор
Стефан Салватор

Брой мнения : 50
Join date : 05.06.2012

Върнете се в началото Go down

Из  алеите  на  парка Empty Re: Из алеите на парка

Писане by Катрин Пиърс Нед Юни 10, 2012 4:16 pm

- Толкова време мислех че си мъртва - Защо не ми каза? Не ми се обади, или просто не ми даде знак?
Всъщност дори той самия не знаеше .. но през тези години толкова много пъти го бях следвала .. е .. не беше кой знае колко тръдно беше нужно само да се чъе нещо за него и веднага търчах .. но никога не се бях показвала .. предпочетох да ме мисли за мъртва отколко .. но сега .. сгеа беше различно .. нещо ми подсказа че трябва да му се покажа .. реших да му спестя всичките обяснявай със един прост отговор:
-О .. ами мислех че .. би препочел да умреш от колкото .. да станеш вампир ..
Наистина от началото имах такива опасения .. все пак на него тайно му давах от кръвта си ..Обаче като че ли отговора ми не го заблуди .. затова реших да сменя темата ..
-Е .. ами искаш ли да бе поразходим .. да ми разкажеш .. как са минали всичките години .. през които не сме се виждали ..
Налучках тема .. просто не исках да се доближаваме до разговора за чуства и така нататък .. вече започвах да си мисля че ме е забравил .. все пак едва ли някога е искал спомена за мен да го преследва да края на дните му .. а те .. едва ли имаха край ..усминах се на себе си при един от спомените с него .. но сега не му беше до спомени .. О , определено със него щяхме да имаме време за такива прпомняния ..
Катрин Пиърс
Катрин Пиърс

Брой мнения : 93
Join date : 31.05.2012

http://dirty-blood-suckers.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Из  алеите  на  парка Empty Re: Из алеите на парка

Писане by Стефан Салватор Вто Юни 12, 2012 2:43 pm

Тя ми даде някакъв отговор, след което смени темата. Дори не се бях замислял на тази тема. В началото убивах, и ми харесваше това, забавлявах се...дори аз убедих Деймън да завърши трансформацията.
След това винаги съжалявах. И за едното и за другото. Но точно сега бях на средно положение. Да си вампир не е толкова лошо, но не мога да се примиря с убийствата. Жаждата също е мъчително нещо. Малко, преди да дойда бях на лов, затова сега можех да си мисля за кръв, без да откача.
Тя предложи да се поразходим и да и разкажа как са минали годините. Не бях в най - прекрасното настроение за такъв задушевен разговор. Все пак преди няколко минути още мислех старата си голяма любов за мъртва. И изведнъж разбирам, че е жива.При това я виждах за пръв път от много време. Имаше два вида характери - или трябваше да започна да задавам безброй въпроси, за това " кое", "как" и "кога", или щях да затъна в собствените си мисли. Е, явно аз бях от вторите.
Въпреки всичко това кимнах в знак на съгласие, изправих се и тръгнах бавно напред по уличката. След миг се обърнах да видя дали ще ме последва:
- Научих се да карам на зайчета и други животни - измъдрих накрая
Нямаше да се изненадам Катрин да ми се изсмее в лицето или да подхвърли някой коментар.
Стефан Салватор
Стефан Салватор

Брой мнения : 50
Join date : 05.06.2012

Върнете се в началото Go down

Из  алеите  на  парка Empty Re: Из алеите на парка

Писане by Катрин Пиърс Сря Юни 13, 2012 8:54 am

Животни ?!? .. Типично за стефан ... нищо ново под слънцето .. едвам се сдържах да не му се пресмея .. за мен това не си беше живот .. а оцеляване .. оставих истинското мнение за себе си и просто му казах ..:
-Наистина ли ? Следователно имаш много силна воля .. не всички вампири успяват ..
Обаче във думите му сякаш имаше упрек .. е от части бях аз виновна той да стане вампир .. точно аз му давах т кръвта си без той да знае .. почъствах се длъжда да му се извиня.Като тръгне надолу по алеята казах:
-Стефан .. извинявай че ти причиних това .. тогава .. незнам .. не мислих до какво ще доведат действията ми .. а и .. всичко това със Деймън и теб .. наистина съжалявам за всичко ..
Бях искрена .. за всичките тези години се промених .. е не за всички .. само за тези които заслужаваха уважение .. Погледнах го .. очаквайки реакцията му .. но лицето му остана безизиграно личеше си че не е очаквал такава проява на съчиствие от моя страна ..
Катрин Пиърс
Катрин Пиърс

Брой мнения : 93
Join date : 31.05.2012

http://dirty-blood-suckers.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Из  алеите  на  парка Empty Re: Из алеите на парка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите