The vampire diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

+SLEEP  SLEEP  

Latest topics
» Да броим до 666 666
Магазин  за  бельо  EmptyСъб Юни 16, 2012 9:22 am by Caroline Forbes

» Да броим до 1000
Магазин  за  бельо  EmptyСъб Юни 16, 2012 9:20 am by Caroline Forbes

» Колко % харесваш този преди теб?
Магазин  за  бельо  EmptyСъб Юни 16, 2012 9:18 am by Caroline Forbes

» Кой от последните два подписа Ви харесва?
Магазин  за  бельо  EmptyСъб Юни 16, 2012 9:13 am by Caroline Forbes

» Какво ще направиш ако се събудиш до предишния ?
Магазин  за  бельо  EmptyСъб Юни 16, 2012 9:12 am by Caroline Forbes

» Момичета срещу момчета
Магазин  за  бельо  EmptyСъб Юни 16, 2012 9:10 am by Caroline Forbes

» Michelle Stevens
Магазин  за  бельо  EmptyЧет Юни 14, 2012 10:58 am by Michelle Stevens

» Нашите приятели
Магазин  за  бельо  EmptyСря Юни 13, 2012 5:14 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Из алеите на парка
Магазин  за  бельо  EmptyСря Юни 13, 2012 8:54 am by Катрин Пиърс

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Affiliates
free forum


Магазин за бельо

3 posters

Go down

Магазин  за  бельо  Empty Магазин за бельо

Писане by Katherine Elizabeth Smith Пет Юни 01, 2012 1:24 pm

Магазин  за  бельо  20120205213133
Магазин  за  бельо  Magazin-za-belio-be31e_b743315226b1355-big
Магазин  за  бельо  Obzavejdane-za-magazin-za-belyo-vtora-upotreba-tyrgovsko-ofis-obzavejdane-gr-silistra
Katherine Elizabeth Smith
Katherine Elizabeth Smith
Admin

Брой мнения : 114
Join date : 31.05.2012
Age : 27

https://tvd-rpgforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Фей Чембърлейн Съб Юни 02, 2012 9:51 am

Както всяка събота, аз трябваше да си "измайсторя" някое ново секси бельо.. Не, че щях да го ползвам пред някого, но всички знаеха, че аз обичам да съм секси. Кой не обича?
Разходих се из щанда за "сладникави" неща, но не открих нищо, което да ме привлече. Естествено, та нали само малките добри момичета обличаха такива памучни барби работи? Никак не беше за мен.
Веднага се насочих към щанда, който официално бях обявила за мой.. Малко биха посмели да си вземат тези дантелени черни неща, но аз не познавах това нещо , наречено срам.
Награбих няколко черни модела. След като облякох първия, дръпнах завесата на пробната и точно пред мен се озова непознат мъж. Признавам си, стесних се в първия момент.. Загледана в сините му очи, хубавото му кожено яке..
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Брой мнения : 18
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Деймън Салватор Съб Юни 02, 2012 10:06 am

След поредното си излизане .. извън имението и дневната ми разходка за нещо забавно което можеше да се случи из града.Вече ми омръзна да стоя в Мистик Грил и да си търся всеки път ново забавление,а сега по центъра можеше и да го намеря.Докато се разхождах из мола .. м очакване да срещна Елена или Катрин .. да търся нещо ново с което да впечетлят Стефан както винаги .. видях една момиче което ми грабна погледа още откакто влезе в мола.Тръгнах след нея . Тя влезе в магазина за бельо .. може би щеше да е по добре да изчакам отвън и след това да се позававлябав с нея или просто да вляза в съблекалнята с нея и да я ицчукам там не че ми пречше нещо.Така както си и мислех стана .. тъмнокоста влезе в съблекалнята и след катодръпна завесата и аз бях пред нея.Явно не можех да се контролирам точно сега.Усмихнах й се.
- Да не би да ти преча .. че ме гледаш така ? - попитах като след това се засмях.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 11
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Фей Чембърлейн Съб Юни 02, 2012 10:11 am

Определено май целеще да ме накара да стана лесна още с първия поглед.. Но не мога ей така да се сломя пред гордостта ми.
-Всъщност си точно на пътя ми. -Казах, като се усмихнах и го заобиколих, разхождайки се в черното бельо което бях решила да пробвам първо. Докато взимах следващото бельо от малкия диван пред пробната, погледнах непознатия мъж.
-Мъжкото бельо е два щанда по-нататък. -Казах, като скръстих ръце, за да изчакам да излезе, но той нямаше намерение да го направи, за това се приближих и го погледнах. -Печелиш, стой си тук. Но знай, че след второто бельо се плаща.
Подсмихнах се, като го огледах, тръгвайки към пробната.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Брой мнения : 18
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Деймън Салватор Съб Юни 02, 2012 10:16 am

Ако беше обикновенна определено нямаше да се държи така .. А и имаше нещо странно в нея.Засмях се след като каза че след вторто излизане по бельо ще трябва да плащам ! Аз ? Определено нещо се беше объркала.Седнах на дивана и зачаках момичето да излезе за да видя какво толкова може да ми покаже след като ми каза че пчеля като остана.Настраних и се зачаках. Или искаше да ме дразни с това да чакам или .. се играеше с мен и то доста .. а можеше да се опари.Станах и отидох до завесата .. дръпнах я и след това зейниците на очите ми се разшириха.Май наитина спечелих като останах ?
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 11
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Фей Чембърлейн Съб Юни 02, 2012 10:21 am

На всяко момиче ще й е малко или много нелофко, когато отпред непознат чака да види с какво ще си облечена, когато излезеш. Второто бельо, което си бях избрала ходеше в комплект с жартиери. За жалост обаче доста се измъчих докато го сложа; оказа се, че първо са жартиерите, а после всичко останало.
Сложих рартиерите и боксерките, но очевидно непознатия остана нетърпелив и дръпна завесата. Не бях сложила сутиена, който беше от комплекта, което ме правеше наполовина гола.
Очакваше се да кажа "Какво подяволите?! " или нещо подобно, но единственото, което правех е просто да стоя, без дори да се покрия.
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Брой мнения : 18
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Деймън Салватор Съб Юни 02, 2012 11:10 am

Изненадващо за мен беше че тъмнокосата не направи нищо след като дръпнах завесата на съблекалнята ! Ако беше всяка друга щеше или да се разкреши или да ми забие шамари да се покрие а после да ме ходи с ритници от съблекалнята.Но явно тя не беше като другите .. дари си мисля че и допадаше това да я гледам без дрехи .. тоест полугола само по жартиери к оито страшно много ме привличаша и боксерски.Щом не я бъркаше това че съм пред нея реших да вляза в съблекалнята и да дрънпа завесата .. след това се обърнах към нея.Опрелена щях да я ицчукам но въпроса е кога и след като ми се предлагаше такава възможност защо да не я използвам..притиснах я към стената на съблекалнята и ръцете и минаха по бедрата й.
- Няма ли да викаш че си с непознат в една съблекалня полугола и както съдя нещата не вървят към нищо добро ! - казах след коет осе засмях и зачаках отговора й.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 11
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Фей Чембърлейн Съб Юни 02, 2012 11:15 am

Влезе и дръпна завесата, след което ме притисна към стената и ръката му мина бавно по бедрата му. Какво? Нали бях лошо момиче? Едва ли сега му беше времето да се правя на морална.
Хванах горната част на блузата, притискайки го към мен, след което се обърнах така, че той да се окаже притиснатия.
-Вампире... -Започнах, демострирайки, че бях усетила какво е. -Не мисля, че имам от какво да се плаша. Защо да викам, когато не ме е страх?
Обърнах се с гръб като се наведох уж за да оправя чорапите, вървящи към жартиерите. Тялото ми се допря до неговото.
Знаех, че ме иска.

Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Брой мнения : 18
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Деймън Салватор Съб Юни 02, 2012 11:21 am

Щом беше усетила какво съм .. определено знаеше за нас ! Което ме навежда единствено към мисълта че темнокосато полуголо момиче е вещица.Не се харесвах кой знае колко с вещиците но се надявах с нея поне да се разбираме добре.Имитацията на това все едно си оправяше чорапите страшно много ми допадаше тъй като гледката ми харесваше.И то доста.На лицето ми се появи самодоволна усмивка.Ръцете ми минаха по таза й.Тялото й беше допряно плътно до моето и ако нямах дрехи в момента по себе си определено вече щях да съм вътре в нея.След като се изправи и отново аз се оказах притиснатия .. ръцете ми минаха по гърдите й .. а след това и притиснах към мен и я повдигнах.Започнах с целувки по врата й.
Деймън Салватор
Деймън Салватор

Брой мнения : 11
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Фей Чембърлейн Съб Юни 02, 2012 4:29 pm

Започна да ме целува по врата; една от мислите беше, че може и да ме ухапе, но не исках да се стига до там -вампир да пие от моята кръв. Определено бях по-силна от повечето вещици и щеше да се усети по кръвта.. Майка ми ме беше научила да не позволявам на никой да взима кръвта ми по какъвто и да е повод.
Именно за това повдигнах главата му към устните ми.
-Без захапки, секси. -Казах, като го притиснах още с тялото си. Скъсах ризата му с мисъл и блузата падна на земята на парчета.
Определено секса щеше да е добър завършек на моя пазар. А и кой знае? Можеше с него да се видим отново?
Фей Чембърлейн
Фей Чембърлейн

Брой мнения : 18
Join date : 02.06.2012

Върнете се в началото Go down

Магазин  за  бельо  Empty Re: Магазин за бельо

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите